تعمیر لپ تاپ به ارزان ترین قیمت

تعمیرات لپ تاپ اصفهان

تعمیرات لپ تاپ در اصفهان

بعضی مواقع در هنگام استفاده از لپ تاپ خود متوجه مشکلاتی میشوید ، لپ تاپ چون قطعات کوچکتری در مقایسه با کیس دارد ممکن است شما نتوانید مشکلش را حل نمایید برای همین حتما باید به یک متخصص کامپیوتر تعمیر کامپیوتر در محل مراجعه کنید.

پس از متوجه شدن مشکل باید با ما یعنی دماوند رایانه تماس گرفته و مشکل را شرح دهید به این صورت که ، ابتدا شرح مشکل یا جزییات را بیان میکنید سپس در صورت لزوم ما کارشناس خود را فرستاده یا شما یسیستم خود را به فروشگاه ما می آورید.

در اکثر منازل و خانه ها ترجیح بر این است که از لپ تاپ استفاده گردد ، به علت اشغال فضای بسیار زیاد سیستم های رو میزی یا کیس ، یا دسکتاپ ها ، مردم استفاده از لپ تاپ را ترجیح میدهند.البته باید به این نکته دقت کرد که هزینه یک لپ تاپ با کیس بسیار متفاوت است.

شما زمانی که با یک متخصص تعمیرات کامپیوتر در اصفهان تماس میگیرید باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات و زمان آن چقدر است ، البته نکته هزینه مهمتر است ، ولی درمورد این مشکل نگران نباشید ما را داریم که میتوانیم در اختیار شما همشهریان اصفهانی عزیز قرار دهیم

پس از آوردن کیس در فروشگاه ما و بررسی آن توسط متخصصان ما باید بررسی شود مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری. برای مثال مشکل سخت افزاری اکثرا بخاطر داغ شدن لپ تاپ اتفاق می افتد یا به زمین خوردن لپ تاپ.

ولی مشکلات نرم افزار راه حل های بسیار ساده ای دارند ، برای مثال نصب ویندوز ، نصب نرم افزار ها و …

در فروشگاه ما یعنی دماوند رایانه بهترین خدمات به شما عزیزان ارائه میگردد.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ

برای مثل تعمیرات جزیی یا کلی لپ تاپ ، تعمیرات دوره ای مثل پاک کردن گرد و غبار ، بررسی قطعات لپ تاپ  و تعمیرات نرم افزاری که در بالا توضیح دادیم.

صفحه کلید لپ تاپ بسیار حساس است ، ممکن است با کمی فشار دادن برد صفحه کلید لپ تاپ آسیب جدی دیده و کلید از کار بی افتد ، توصیه ما استفاده از محاظ صفحه کلید لپ تاپ است.البته بعضی به جای استفاده از محافظ صفحه کلید از برچسب لپ تاپ استفاده میکنند.

درمورد قطعات دیگر لپ تاپ مثل باطری ، توصیه میکنیم هنگام استفاده از شارژر باطری لپ تاپ را خارج کرده و دستگاه خود استفاده نمایید ، به علت استفاده همزمان از دستگاه و شارژ ، این دو مورد دستگاه از هم تشخیص نداده و از باطری مصرف میکند ، باطری هم به صورت موازی هم شارژ و دشارژ میشود.

این مورد در اکثر استفاده کنندگان علت اصلی خرابی باطری لپ تاپ است ، در تمامی برند ها تفاوتی ام ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *