خرید و نصب ویندوز در اصفهان

."<yoastmark

نصب ویندوز در اصفهان

ممکن است مدتی احساس کرده باشید کامپیوتر یا لپ تاپ شما مشکل پیدا کرده ، برای مثال سرعت لپ تاب مانند سابق نیست یا هنگ کردن مداوم ، برای این کار باید ویندوز رو مجدد نصب کنید که جز کارهای به شمار می آید.

برای این کار با دماوند رایانه اصفهان تماس گرفته و ما برای شما ویندوز را مجدد انجام میکنیم.البته بستگی به نوع سیستم عامل دلخواه شما دارد. لینوکس یا ویندوز.

بهترین نوع ویندوز برای سیستم های معمولی میتوان به ویندوز 7 نسخه یولتیمید اشاره کرد . این ویندوز برای سیستم های معمولی بسیار عالی است.برای ویندوز ابتدا باید سخت افزار کامپیوتر یا لپ تاپ را در مراجعه حضوری برای  دید.

سپس نحوه نصب است که میتوان به صورت وارد کردن DVD یا فلش بوتیبل ویندوز باشد و … توصیه ما به شما این است که اگر تخصصی در کامپیوتر ندارید از اینستال ویندوز منصرف شده و کامپیوتر خود را به یک متخصص بسپارید.ممکن است در حین نصب کلیه اطلاعات شما فرمت شده و غیر قابل بازیابی باشد.

توصیه های زمان نصب ویندوز

به کارشناسی که به آن مراجعه میکنید حتما نسخه ویندوز مورد نیاز ، نوع کار کردن با سیستم و … را اطلاع دهید.این مورد در سرعت سیستم شما بسیار مورد توجه میباشد زیرا بعدا ممکن است در استفاده های بعدی دچار مشکل شوید.برای مثال ویندوز نسخه 64 ویژه گیم تفاوت زیادی با ویندوز نصب شده با نسخه معمولی دارد.

مورد بعدی تعدد ویندوز های نصب شده در سیستم است ، ممکن است شما از قبل چند سیستم عامل نصب کرده مجدد نصب کرده باشید. این مشکل تداخل شدید به وجود اورده و موجب مشکل بر روی سیستم لپ تاپ یا کیس شما میگردد.

هزینه نصب ویندوز

قیمت یا هزینه های نصب ویندوز بستگی به نوع مشکل ویندوز شما دارد ، برای مثل نصب نرم افزار ها روی سیستم ، پارتیشن بندی ، عیب یابی و … اما هزینه ویندوز مطمئنن کمتر از هزینه های سخت افزار است . علت این موضوع به هنگ های متوالی و مشکل نرم افزاری کامپیوتر برمیگردد. درصورتی که سیستم شما به صورت ممتد هنگ کرده و cpu درگیر شود ممکن است کامپیوتر صدمه سخت افزاری دیده باشد.

خرید ویندوز
خرید ویندوز

خرید DVD دی وی دی ویندوز 7 هفت ، 8 ، 10

درمورد  هفت 7 یا 8 و یا 10 هم توصیه میکنیم یک نسخه اورجینال شرکتی ویندوز از نوع DVD 9 خریداری کرده و درصورتی که شما آموزش های لازم برای این کار را دیده این را خودتان انجام دهید ولی قبل از هر چیز از اطلاعات مهم و ضروری خود بکاپ یا پشتیبانی تهیه کنید تا در صورت فرمت یا هرگونه مشکل در حین اطلاعات قابل بازیابی باشند.

نسخه های اورجینال ویندوز را میتوانید از دماوند رایانه اصفهان با مراجعه حضوری به فروشگاه یا خرید تلفنی و تحویل درب منزل انجام دهید.

بدین صورت که شما نسخه مورد نیاز را خریداری کرده هزینه را از طریق درگاه پرداخت آنلاین یا کارت به کارت منتقل میکنید . همکاران به صورت پستی به درب منزل شما ارسال میکنند.

کلیه ویندوز ها یا سیستم عامل های خریداری شده دارای لایسنس میباشند و آموزش دارند.

البته درصورتی که تمایل داشته باشید همکاران ما میتوانند بعد از خرید ویندوز در محل برای شما ویندوز را به روز رسانی کرده و نصب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *